KIHK

Esietendus 07.11.2019
Ülemiste Apollo Teatrisaal
Kestus 1h ja 15min, vaheajata.

7 mängukorda - 1300 vaatajat

Me kõik teame seda lugu. Tüdruk tuleb oma pulmast. Poiss oma matustelt. Nad saavad kokku kinosaalis, hakkavad millegipärast rääkima ja avastavad õige pea, et neil on kahtlaselt palju ühist. Neil on sarnased huvid, ühised hirmud ja unistused, isegi sünnipäev on sama. Ja nagu sellistes lugudes kombeks, siis mõistavad nad kiirelt, et on teineteise jaoks loodud, kolivad kokku, registreerivad oma kooselu, saavad lapsed, võtavad koos pangalaenu ja elavad õnnelikult koos kuni kõrgevanuseni.Nojah, Kirke ja Karloga päris nii ei lähe. Võib-olla selle pärast, et nad ikkagi polegi nii sarnased. Võib-olla selle pärast, et Kirke on oma elu juba viimse detaili paika pannud. Võib-olla selle pärast, et Karlo sureb õige pea ära. Kes teab…

Lavastaja Peep Maasik, dramaturg Mihkel Seeder ja näitlejad Kristi Kimmel ning Pääru Oja on kokku pannud loo kahest inimesest, kes hea meelega veedakski omaelu värvikates fantaasiates, kui just hall argipäev on see, mis nad teineteiseni juhatab. See on lugu ühest kirglikust hetkest, ajutisest armastusest – kuid eks ajutised asjad tihti ongi need kõige püsivamad.

Näitlejad
PÄÄRU OJA (Eesti Draamateater)
KRISTI KIMMEL (TÜVKA 13. lend) 

Autor 
MIHKEL SEEDER (VAT Teater)
Lavastaja 
PEEP MAASIK (TEMUFI)
Kunstnik 
JAANUS LAAGRIKÜLL
Helilooja -ja muusikaline kujundaja 
MARTIN AULIS (TEMUFI)
Video -ja Visuaalkunstnik 
CARMEN SELJAMAA 
Valguskujundaja 
KRISTO KUUSIK 
Grimmikunstnik 
RAILY RAJAVÄLI
Tõlk
BORIS TUCH
Kostümeerija-rekvisiitor
SILVER KALJULA
Treileri režissöör
JAN-ERIK SARV (TEMUFI)
Operaator 
KEVIN KOHJUS (TEMUFI)

MEEDIA
01.10.2019, UUDIS, POSTIMEES - VÄRSKE TREILER: UUSLAVASTUS "KIHK" NÄITAB, MIDA TEEB HIV NOORE PAARI KIRE JA ARMASTUSEGA"

25.10, 2019, RINGVAADE, ERR - "PÄÄRU OJA HIV-EPIDEEMIAST: KUI VAREM OLI SEE VASSILI NARVAST, SIIS NÜÜD MALLE PÄRNUST"

29.10.2019, KODUKIRI, ÕHTULEHT - "PEEP MAASIK: LAVASTAJA ON KINDLASTI OMAMOODI TEATRIDISAINER"

07.11.2019, UUDIS, ERR - "GALERII. TEMUFI LAVASTUS "KIHK" JÕUAB ESIETENDUSENI"

06.11.2019, AKTUAALNE KAAMERA, ERR - "PÄÄRU OJA LAVASTUSEST "KIHK": SURMAGA RAHU TEGEMINE ON OLNUD HUVITAV ASI, MILLE MÕELDA"

ARVUSTUS, 20.11.2019, BLOGI, DANZUMEES - "KIHK" 

AITÄH! Jan-Erik Sarv, Kevin Kohjus, Katharine Toomik, Indrek Laas, Tanel Tatter, Veiko Esken, Jevgeni Supin, Markus Robam, Peeter Kivistik, Egely Pruuli, Klaudia Tiitsmaa, Karmel Naudre, Elis Järvsoo, Elena Koit, Marianne Helena Rammo, Marii Ingriin Saaremäe, Ain Nuija, Nadia Girich, Jekaterina Smirnova, Latšin Alijev, Viljandi Park Hotell restoran, Amrita Kohvik, Volkswagen Viljandi, Tauno Uibo, Kevin Kangur, Dagmar Reinolt, Ekaterina Soorsk, Liisa Suba, Velly Roosileht,  Annely Pahman, Pille Kalda, Silver Tõnisson, Indrek Aarik

MEEDIAPARTNER Postimees Grupp
TURUNDUSPARTNER Apollo Productions