U-TUBE

ehk kuidas minust saaks youtuber?

Esietendus 13.09.2021
Viljandi Pärimusmuusika AIT
Kestus 1h ja 15min, vaheajata.

Grupisoodustuse saamiseks palume kirjutada temufi@temufi.ee

Lavastus on soovitatav alates 6. klassi õpilastele

PILETID JA mängukava
Kelleks tahad sa saada, kui suureks kasvad? Küsis Friedebert Tuglas väikeselt Illimarilt. Youtuberiks! 21.sajandi kõige populaarsem tuleviku töökoht. Kes on siis youtuber? Unistuste amet, justkui režissöör, operaator, valgustaja ja osatäitja samal ajal. Kõike seda vastavalt enda oskustele ja vajadustele.
Noortelavastus “U-TUBE” räägib loo ühest teismelisest poisist nimega Illimar, kelle suureks unistuseks on saada samuti youtuberiks. Omandada mikrokuulsus. Mis selle kõigega kaasneb? Kuulsus, raha, glamuur, tasuta riided, vitamiinijoogid. Pealtnäha lillelise elu kõrvale kuuluvad ka küberkiusamine, interneti pedofiilia, sotsialiseerumise probleemid ja depressioon. Lavastus avab probleemid läbi suurte ideedega teismelise poisi küsimuse “Kelleks tahan ma saada, kui suureks kasvan?” Pärast etendusi toimub vestlusring koos näitlejate ja youtuber HENSUGUSTAga.

Näitlejad
TANEL TING (Kuressaare Teater)
KAAREL TARGO (Must Kast) 

Autor 
PEEP MAASIK
Lavastaja 
PEEP MAASIK
Kunstnik 
JAN-ERIK SARV
Helilooja -ja muusikaline kujundaja 
MARTIN AULIS 
Videokunstnik 
KEVIN KOHJUS 
Valguskujundaja 
KRISTO KUUSIK 
koreograaf
TANEL TING (Kuressaare Teater)
Lavastuse mentor
HENSUGUSTA

KLIKKI NUPULE JA VAATA NÄITLEJATE PÜRGIMIST YOUTUBERITEKS

AITÄH! Katharine Toomik, Egely Pruuli, Elena Koit, Heelia Sillamaa, Rein Luup, Sander Aleks Paavo, Harlet Orasmaa, Jaanus Sarv, Urmo Reitav, Henri Karpov, Ugala Teater